Hiç gözünüzde büyütmeye gerek yok arkadaşlar. Eğer çiçekten, böcekten rahatsız olmaz, toprak çamur olmaktan çekinmez ve konforlu bir tatil köyü ortamı aramıyorsanız işiniz çok kolay.

BEN KENDİM YETİŞTİRMEK İSTİYORUM  !

DİYORSANIZ.

HOBİ BAHÇENİZ HAZIR.

KATILIN, ÜRETİN, TADIN, PAYLAŞIN

Arazinizi Seçin

Arazimiz Kırklareli Babaeski Müsellim köyündedir. İstanbuldan en fazla 2 saatlik bir araç yolculuğuyla rahatlıkla ulaşılabilir. Burada yaklaşık 10 dönümlük arazimizden 50 şer m2 lik alanları  kiralayarak, sezonluk olarak kullanabilirsiniz.

Ekin & Üretin

Ve evet artık fideleriniz büyüdü, şimdi bahçenize ekim zamanı. Domates, biber, karpuz kavun, patlıcan, maydanoz, marul... aklınıza ne gelirse trakyanın verimli topraklarında yetişir. Ekim,dikim, sulama tüm işleri kendi emeğinizle ailece yapacaksınız. Bu maceraya hazırlıklı olun.

Fidelerinizi Yetiştirin

Kendiniz için seçtiğiniz bahçenizde piknik yapabilir, evinizde veya seramızda tohumlarınızı fide haline getirebilirsiniz.

Tadın ve Paylaşın

Artık ürünleriniz büyüdü, haftada veya iki haftada bir uğrayarak ürünlerinizi hasat edebilirsiniz, gelemediğiniz durumlarda biz sizin için toplar adresinizede gönderebiliriz. Kendi ellerinizle yetiştirdiğiniz doğal ürünlerin tadını çıkarın, konservesini yapın yaz kış kullanın, Afiyet, şifa olsun, elinize sağlık.

Hobi Bahçesi hizmet detayları için, Özlem Demir Gül, 0533 032 49 56 telefon numarasından veya ozlem@yesilheybe adresinden mail ile bilgi alabilirsiniz.

  • Instagram Sosyal Simge
  • YouTube Sosyal Simge

Sosyal medyadan bizi takip ederek en yeni ürünler

ve kampanyalardan ilk siz haberdar olun.

İndirim kampanyalarından faydalanabilmek için

siteye girişi yapmanız gerekmekedir.