Köy Evlerimiz

Müsellim Köyü -Kırklareli / Belen Köyü - Manisa / Çevrecik Köyü / Tokat

Bugünlerde hepimiz doğal ürünlerin peşindeyiz ve herkes organik ürünler ürettiğini iddia ediyor. 
Yeşil Heybe olarak organik kapsamında, sadece uzman işletmelerce üretilmiş organik sertifikalı ürünlerin satışı yapılmaktadır. Doğal ve ev yapımı ürünler kapsamında ise Yeşil Heybe markası ile hazırlanmış ürünlerimize ulaşabilirsiniz.

Yeşil Heybe markası altında ev yapımı kuskuslar, tek tek elle yoğrulan, işlenen erişteler, odun ateşinde kaynatılmış katkısız pekmezler, soslar, doğal metotlar üretilmiş organik tahıl, un ve daha birçoğu sizler için hazırlandı.
Tüm doğal şeflerimizin şimdiden ellerine sağlık !!!

8f5fde47-5197-4c24-9807-736c3039f647
20170828_230334
IMG_1675
IMG_1027

Modern İnsan & Doğal Tarım & Doğal Üretim

Modern tarım adı altında maliyet kısıtlarını aşmak, verimliliği arttırmak için yapılanların farkındayız. Her gün haberlerde sebze ve meyvelerimiz deki tarım ilacı kalıntılarıyla baş etmenin yollarını izliyoruz.
Sağlıklı gıda için çözümün, aile çiftliklerinde ve doğal & organik tarım metotlarında olduğunu düşünüyoruz.  Yeşil Heybeden talep edeceğiniz ürünler, doğal tarım metotları ile üretilir. Ev yapımı ürünlerimiz  butik miktarlarda hazırlanmaktadır. Üreticilerimizden tedarik ettiğimiz ürünler sertifikalı olup Türk Gıda Kodeksine uygun olarak üretilmektedir. 

Diğer önemli bir nokta,  doğal ve organik ürünlerin ulaşılabilir olmasıdır. Organik, doğal veya ev yapımı ürünlerin mevcut koşullarda endüstriyel ürünlere kıyasla daha yüksek maliyetlerle üretilmesi gerçeğini kabul etmekle birlikte, yine bu ürünlerin pazarlama ve reklam teknikleri ile fahiş fiyatlarla satılmasını da doğru bulmuyoruz. Bizim gayemiz, doğal ürünlere olan talebi, üretici ve müşteriyi istismar etmeden ulaşılabilir olmasını sağlamaktır. 

Özlem ve Müsellim köyündeki dostlarımız, ev yapımı ürünleri ile çok mutlu  :) 

Ev Yapımı ürünlerimiz doğal bir şekilde kuruma sürecinde.

Özlem çok dikkatli :) Seramızda domates kurutma denemesi yaparken.

Biz ev yapımı eriştemizi hazırlarken  el emeği ile hamurumuzu yoğurur, hamurumuzu serer ve tek tek  keseriz.

  • Instagram Sosyal Simge
  • YouTube Sosyal Simge

Sosyal medyadan bizi takip ederek en yeni ürünler

ve kampanyalardan ilk siz haberdar olun.

İndirim kampanyalarından faydalanabilmek için

siteye girişi yapmanız gerekmekedir.